Kwiaty i zieleń cięta

Oferujemy państwu najwyższej jakości kwiaty cięte importowane oraz od producentów krajowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo min. róże, goździki, chryzantemy, gerbery, tulipany, lilie, ale również strelitzje, helikonie, cymbida i inne. Ponadto, w swojej ofercie posiadamy także zieleń ciętą – polską i importowaną.

Więcej

Artykuły techniczne

Zapewniamy duży wybór technicznych artykułów florystycznych, od gąbki, floretów, mikrofonów, pinholderów, po nożyczki, sekatory druty, taśmy oraz siatki i wiele innych. Współpracujemy z renomowanymi producentami i importerami branży florystycznej. Oferowane przez naszą firmę techniczne artykuły florystyczne cieszą się opinią trwałych i godnych polecenia.

Więcej

Artykuły dekoracyjne

Florystyczne artykuły dekoracyjne to szeroka gama, wszelkich dodatków, wstążek, koralików, tasiemek, sticersów, brokatów, jak również sizal, ratan, rafia, organza, flizelina, siatki i wiele innych. W naszym asortymencie znajdziecie bogaty wybór barw, kształtów i rozmiarów, w zależności od zapotrzebowania i wymyślonej koncepcji.

Więcej

Osłony, donice, kosze i inne

Zapewniamy duży wybór koszy, osłonek, donic i innych artkułów z wikliny i nie tylko. W naszym asortymencie znajdziecie bogaty wybór barw, kształtów i rozmiarów, w zależności od zapotrzebowania i wymyślonej koncepcji.

Więcej